Nasza firma

O nas

Jesteśmy bardzo dumni, że mogliśmy już pomóc refinansować kredyt ponad trzystu osobom i instytucjom. Nasze referencje mówią same za siebie. Dziękujemy za zaufanie!

Refinansowanie.pl

Jesteśmy firmą pośrednictwa kredytowego. Specjalizujemy się w segmencie kredytów hipotecznych dla klientów detalicznych. Pomagamy w uzyskaniu kredytów na zakup, budowę, remont, refinansowanie i pożyczek na dowolny cel w oparciu o zabezpieczenie w postaci hipoteki nieruchomości. Przez kilka lat działalności zrealizowaliśmy ponad 1 000 kredytów przeznaczonych na różne cele. Oferujemy i pomagamy w wyborze z oferty 15 banków komercyjnych z którymi mamy podpisane umowy o współpracy. Nasze usługi są dla klientów całkowicie bezpłatne. Pracujemy tak, aby klienci łączyli z nami takie cechy jak profesjonalizm, uczciwość, szybkość, wiedza i transparentność.

W czasie naszej działalności spotkaliśmy wielu klientów, którzy już posiadają kredyt hipoteczny, czasem od wielu lat. W wielu wypadkach okazywało się że warunki cenowe posiadanych kredytów znacznie odstają od warunków cenowych, które można uzyskać w obecnym momencie. Dzięki przeniesieniu kredytu z jednego banku do drugiego co jest znane jako refinansowanie kredytu można uzyskać znacznie niższą ratę, obniżyć koszt produktów dodatkowych typu konto, ubezpieczenia lub uzyskać inne istotne z puntu widzenia kredytobiorcy warunki kredytu. W związku z tym postanowiliśmy skupić się na obsłudze klientów hipotecznych o takim profilu. Dla pozyskania kontaktu z klientami uruchomiliśmy serwis Refinansowanie.pl.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Za darmo przeanalizujemy Twój kredyt hipoteczny pod kątem uzyskania lepszych warunków i przedstawimy profesjonalną ofertę uwzględniającą wszystkie koszta związanie z kredytem refinansowym. W przypadku Twojej akceptacji prześlemy listę dokumentów raz z niezbędnymi drukami. Następnie spotkamy się celem wypełnienia wniosku kredytowego i złożymy w Twoim imieniu wniosek w wybranym banku. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej pomożemy w negocjacjach i szczegółowo przeanalizujemy umowę zaproponowaną przez bank. Na sam koniec pomożemy w podpisaniu umowy, ustanowieniu zabezpieczeń i uruchomieniu kredytu refinansowego.

Indywidualne dopasowana oferta

Umów się na bezpłatne spotkanie

Michał Dawidowicz

Starszy Ekspert Kredytowy

+48 600 616 919

    Zapoznałem się z Regulaminem i Polityką prywatności oraz zezwalam na przetwarzanie moich danych osobowych przez Plan Finance Michał Dawidowicz

    Umów się na bezpłatne spotkanie

      Zapoznałem się z Regulaminem i Polityką prywatności oraz zezwalam na przetwarzanie moich danych osobowych przez Plan Finance Michał Dawidowicz